Rob Mello
Rachel Matthews
what going on?
Film Polski 768 wyświetleń filmu
Sąsiady

Sąsiady

Mieszkańcy łódzkiej kamienicy zmagają się z biedą, brakiem perspektyw, zapomnieniem i pogardą. W imię miłości są skłonni poświęcić wszystko. Sep. 19, 2014 Poland 95 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

„Sąsiady”, nowy film Królikiewicza, są powrotem reżysera do wysokiej formy, jego najlepszym obrazem od czasu „Przypadku Pekosińskiego” z roku 1993. A przy tym filmem dziwnym, który może zszokować i odrzucić nieprzygotowanych widzów. Miejscem akcji jest robotnicze osiedle w Łodzi. Stare domy z czerwonej cegły, ciasne klatki schodowe, mieszkania z pamiętającą czasy Gierka meblościanką sugerowałyby estetykę kina społecznego. Dostajemy jednak zupełnie coś innego. Film konsekwentnie zbudowany jest w poetyce marzenia sennego

Sąsiady
Sąsiady

tytuł oryginalny Sąsiady
IMDb Rating 4.9 39 głosów

Podobne tytuły

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowaUwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach lacomka-orlando.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.